Platforma przyschodowa DELTA o torze prostym

Platforma DELTA

Platforma przyschodowa DELTA zaprojektowana została do przewozu osób niepełnosprawnych. Konstrukcja napędu platformy została maksymalnie uproszczona, tak aby móc zmieścić niezbędne wyposażenie bezpośrednio w urządzeniu. DELTA może poruszać się jedynie po torze prostym bez zmiany kąta nachylenia.

Platforma przyschodowa DELTA o torze prostym

Wykonanie zewnętrzne

Do bardziej złożonych torów stosuje się bardziej skomplikowane urządzenia i jednostki napędowe. Taką platformą jest OMEGA. W wielu przypadkach umiejscowienie platformy uzależnione jest od szerokości schodów i miejsca spoczynku. Nasza platforma DELTA o torze prostym idealnie pasuje do miejsc gdzie wymiary te są ograniczone. Platforma o szerokości 700 mm może być zamontowana na schodach o szerokości zaledwie 890 mm, przy montażu do ściany. Platforma w pozycji złożonej zajmuje jedynie 300 mm szerokości, (w przypadku montażu do ściany) zwiększając tym samym prześwit schodów do maksimum. Platforma zasilana jest napięciem 230V.
Może być montowana zarówno do ściany jak i do dostarczanych z platformą słupków samonośnych, przytwierdzanych do stopni schodowych. Platformę możemy dostosować do własnych potrzeb oraz zintegrować ją z otoczeniem. Istnieje także możliwość wyposażenia jej w takie dodatki jak składane krzesełko, sygnał świetlny i dźwiękowy podczas ruchu, ręczne lub automatyczne składanie platformy i ramion. Standardowym kolorem platformy jest RAL 7035 (kremowy) oraz dla prowadnic kolor RAL 9007 (szare aluminium), jednakże zarówno prowadnice jak i platforma mogą być pomalowane proszkowo na dowolny kolor RAL. Prowadnice wykonujemy także ze stali nierdzewnej (zalecane dla wykonania zewnętrznego). Górna prowadnica może służyć jako poręcz.

Parametry techniczne platformy przyschodowej DELTA
Tor jazdy Prosty, bez zakrętów
Udźwig 225 kg
Opcja: 300 kg
Montaż Do ściany lub na słupkach samonośnych
Środowisko pracy Wewnątrz lub na zewnątrz budynku
Rozmiar platformy 700×750 mm
750×850 mm
800×900 mm
800×1000 mm
Wymagane miejsce Schody min. 890 mm
Przed schodami min. 1066 mm
Tor przy montażu do ściany ~90mm
Platforma złożona (przy montażu do ściany) ~300 mm
Kąt nachylenia schodów 15° – 45°
Sposób składania ramion i platformy Ręczny lub automatyczny
Sterowanie na przystanku Kasety radiowe montowane na ścianie
Sterowanie na platformie Przyciski lub pilot na kablu
Wykonanie platformy i toru Stal malowana proszkowo lub stal nierdzewna
Kolor Platforma: RAL 9007
Prowadnice toru: RAL 7035
lub dowolny z palety RAL
Podłoga Antypoślizgowa
System zabezpieczeń Aktywna podłoga
Zasilanie 230 V, 50 Hz
Rodzaj napędu Akumulatorowy
Moc silnika 0,5 kW
Prędkość 0,1 m/s